Aktualności

  Ból podczas chodzenia?

  Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, że bolące, kolana, biodra a nawet kręgosłup mogą mieć przyczyny w niewłaściwej pracy stóp, które tak jak fundament budynku, mają wpływ na całą sylwetkę. Jeśli więc na rozmaite dolegliwości bólowe nie pomagają dotychczas używane środki, warto zbadać stopy.

  Nie od dziś wiadomo, iż ludzki organizm stanowi nierozerwalną całość. Jednym z tego przykładów jest to, że zmieniając ułożenie kończyn dolnych wpływamy na ułożenie miednicy a tym samym całego ciała.

  Centrum Zdrowia oferuje indywidualne, dobrane do potrzeb danego pacjenta wkładki. Ich przygotowanie rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki. Badania na podobarografie pokazuje nam szczegółowe obciążenie każdej części stopy, dzięki czemu wiemy gdzie należy ją odciążyć, który łuk podnieść i w końcu jakiej twardości materiały dobrać. Te wszystkie działania sprawiają, że chód staje się ekonomiczny i nie powoduje bólu, a to jest podstawą leczenia i jego długotrwałych efektów. Sprzęt to oczywiście niezwykle ważne narzędzie diagnostyczne, ale nawet najlepsze urządzenia nie przyniosą zadowalających efektów bez terapeuty posiadającego odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Nasza wykwalifikowana kadra pomogła już wielu pacjentom.

  Zapraszamy na badanie.

  fot8

  fot11

  fot10

   

  icon phone ZADZWOŃ 
  +48 575 910 340                          

   

  icon mail CZEKAMY NA MAILA
  rejestracja@c-zdrowia.pl                 

   

  icon direction  ODWIEDŹ NAS, ZAPRASZAMY
   ul. Wojska Polskiego 72, Nowogard
  © 2018 Centrum Zdrowia.
  Joomla Extensions